Деякі варіанти усунення неугодної рослинності провокують затримку волосків під шкірою. Навколо нерідко утворюється запальний вогнище. А це не тільки виглядає не естетично, але й досить боляче. Як позбутися від врослого волосся і чи можливо зробити так, щоб вони не викликали занепокоєння більше ніколи?

Причина вростання волосків в неефективно проведеної процедури їх видалення. Звичайно з цією напастю стикаються ті, хто віддає перевагу гоління станком, епилятору або восковим смужок. Всі ці методи дозволяють нижній частині волосся залишатися під шкірою. Причому, при голінні так відбувається з кожним волоском. Після епіляції ж залишаються лише одиничні, але зате більш ослаблені і тоненькі, які не можуть пробитися крізь шкіру і викликають запалення. Придбати епілятор можна у каталозі на http://euro-technika.com.ua/shop/category/krasota-i-zdorove/epiliatory. Але крім описаної вище причини, вростання волосся може провокуватися станом шкіри. А точніше наявністю товстого рогового шару. Саме з-за нього волосся не можуть вийти назовні, загинаються під поверхневим шаром шкіри і дратують її. Тому перед тим як позбавлятися від врослого волосся слід переглянути свої звички, що стосуються догляду за тілом, щоб виключити цю напасть у майбутньому.

Щоб роздратування і нагноєння не з'являлися, процедуру видалення волосся потрібно проводити правильно.

Безпосередньо перед депіляцією або епіляцією шкіру слід добре розпарити і розтерти будь-яким улюбленим скрабом. Якщо ж такої немає, то можна скористатися грубої мочалкою, якій потрібно гарненько розтерти оброблювану зону. Природно, якщо розмова про ніжних ділянках, начебто особи або зони бікіні, то зусилля варто контролювати.

Гоління не можна проводити без пінки. Вона не тільки полегшує ковзання, але і зволожує шкіру, пом'якшує її, дозволяючи зрізати волоски більш ефективно.

Після усунення волосся шкіру обов'язково потрібно обробляти підсушують і дезинфікуючим лосьйоном. А після ще й зволожуючими засобами.

Не можна проводити процедуру епіляції занадто часто, особливо якщо шкіра чутлива. Два–чотири рази за місяць оптимально.

Немає сумнівів, фахівець у відповідному салоні вирішить цю проблему швидко і якісно. Але і самостійно впоратися цілком реально.

Якщо є запалені вогнища, то їх обов'язково потрібно обробляти дезінфікують і протизапальними засобами перед тим, як позбавлятися від врослого волосся. Для цього можуть підійти масло чайного дерева, цинкова мазь та інші засоби, що застосовуються для лікування невеликих гнійників, начебто прищиків.